אז מה זה “הצנחניה” ואיך הכל התחיל? כבר כמה שנים שהרצון להקים מועדון צניחה חופשית חדש בישראל בוער בליבנו. הדרך לא הייתה קלה, אבל זה סוף סוף קרה! ה”צנחניה”. לא רצינו עוד מועדון לחוויה חד פעמית, רצינו מועדון עם נשמה, עם אוירה ואג’נדה ברורה מועדון שיקרב את ספורט הצניחה החופשית לכל מי שאי פעם חלם לעוף!

מי אנחנו? צוות מדריכי ובוחני צניחה חופשית ישראלים. מאחורינו ניסיון רב בעבודה וניהול של מועדוני צניחה בארץ ובעולם. יחד הסתובבנו בכל הארץ מספר שנים עד שמצאנו את המקום המתאים, לא יכולנו לבקש מקום יותר טוב, שקט, שליו עם נוף מדהים! המרחבים הירוקים של הגליל והגולן נפרשים באופק, הר החרמון מבצבץ בקצה, הכינרת מנצנצת מרחוק ומתחת הכחול של הים והחוף הלבן שבין עכו לראש הנקרה. אנו מזמינים כל אחד ואחת מכם לבוא ולהיות אורחים שלנו במועדון ה”צנחניה”

אז למה לצנוח דווקא אצלנו? יש עוד מועדונים…שאלה מצויינת!כאמור, כך תסייעו לנו לקדם את הצניחה החופשית בישראל!אצלנו הבטיחות מעל לכל! אך זו לא חוכמה..כל מועדוני הצניחה בישראל עומדים בתקני הבטיחות המחמירים של האיגוד הישראלי לצניחה חופשית.(שהוא מהמחמירים בעולם אגב).לכן, לא חשוב היכן תחליטו לצנוח בארץ, החוויה שלכם תהיה מדהימה ובטוחה.אנו ב”צנחניה” לעומת המועדונים האחרים אוהבים צניחה חופשית ולא עושים זאת רק בשביל הכסף או כאטרקציה תיירותית.